|
Model: 700 Rabbit |
|
| Target Capacity | 432 |
| Weight | 250 lbs. |
| Height | 48" |
| Width | 26" |
| Depth | 36" |
| Power Source | 12 Volt DC or 110 Volt AC |
| Gear Motors | 1 |
| Throwing Height / Degrees | 0 to 90 Degrees |
| Throwing Angle / Degrees | N/A |
| Interrupt | None |
| M.S.R.P. (12 Volt DC) | $4,100.00 |
| M.S.R.P. (110 Volt AC) | $4,100.00 |